Pisałem egzamin rok temu i tez sie zaczałem dopiero w 3 klasie solidnie do tego przygotowywac, juz od wrzesnia rozwiazyałem codziennie po 1 tescie, uwazam jednak ze był to czas stracony poniewaz oprocz tego co napisałes nic nie mozna sobie z nich powtorzyc. Uwazam ze 1 test raz na tydzien powininen wystarczyc do optymalnego wyniku, trzeba jeszcze solidnie spełniac obowiazki i moze sie uda. Testy gimnazalne nie sa trudno(moj rocznik nigdy na zaden trudny test nie trafia

). Pamietam jednak za miałem przed nimi wielką spinę, ale dzis stwierdzam ze to wcale trudne nie było. Uzyskałem wynik 90 pkt na egzaminie i mogłem isc do wielu szkół w Krk, a na poczatku 3 klasy gim bałem sie ze sie do IX LO nie dostane, dostałem sie... i załuje swojej decyzji
