mcovalski napisał(a):

|
Amika jest bo nie ma Lecha i taka jest prawda
|
Chyba coś pokiełbasiłeś. Obecnie jest LECH a nie ma klubu Amica (Amica piszą ludzie zakompleksieni, najczęściej dzieci) . Uważam, że za to również powinno się karać, ale to moje prywatne zdanie ;-)