Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#981
Stary 22.04.2009, 17:18
mcovalski napisał(a):Wyświetl post
Amika jest bo nie ma Lecha i taka jest prawda
Chyba coś pokiełbasiłeś. Obecnie jest LECH a nie ma klubu Amica (Amica piszą ludzie zakompleksieni, najczęściej dzieci) . Uważam, że za to również powinno się karać, ale to moje prywatne zdanie ;-)
Odpowiedz cytując