Wyświetl pojedynczy post
Manager89
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9589
Stary 21.04.2009, 17:00
szprotson napisał(a):Wyświetl post
DLACZEGO?
kibic wie.
Od przyjścia Skorży do Wisły polityka klubu wygląda tak, iż kupujemy (sic!) zawodników z kartą na ręku, i sprzedajemy ich z zyskiem. Zawodnicy poprzez grę w pucharach się promuje i ich wartosc rośnie.
I przede wszystkim. Kupujemy rozsądnie.
Według mnie to nie ma określonej polityki. A powinna wresczie takowa być. Mówisz że kupujemy zawodników z kartą w ręku. Z tego co wiem Jirsak kosztował 700.000 €, Cwielong 1 mln PLN, Łobodziński 200.000 €. Czyli nasza polityka transferowa nie wygląda tak, że bierzemy zawodników za darmo. Kto ze wziętych za darmo został sprzedany
Odpowiedz cytując