Wyświetl pojedynczy post
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 19.04.2009, 22:16
widze że temat troche upada

wiec kiedy zaczyna sie nowy sezon odrazu mowie ze od srody do piatku mnie nie ma wogole w Krk.. a i ten mecz 4v4 pasuje zagrac



Odpowiedz cytując