Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 19.04.2009, 22:11
ja_ka_ napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie dlatego, że to był mecz walki a Tomas nie dość, że nie w formie to raczej delikatny. W drugiej połowie tymbardziej nic nie wskazywało na to by Go wpuścić.
Mecz walki? Z Arką Gdynia? To z kim w naszej lidze nie będzie meczu walki skoro za taki uważasz z outsiderami ligi? A powiedz mi na podstawie czego stwierdziłeś, że Jirsak jest nie w formie? Rozumiem, że opierasz się na na 45 minutach, które zagrał na początku rundy?
Odpowiedz cytując