bearex napisał(a):

Mozna spróbować ściągnąć młodych ze słabszych klubów
-Glikiewicz
-Wilczek
-Kujawa
A z I ligi ściągnąć Micańskiego, dać im Niedzielana i Cantoro jak będzie za drogi!
|
i mistrza mamy w kieszeni .. ^^
dobrze, że nie jestes na miejscu Bednarza