Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2094
Stary 19.04.2009, 12:49
bearex napisał(a):Wyświetl post
Mozna spróbować ściągnąć młodych ze słabszych klubów
-Glikiewicz
-Wilczek
-Kujawa
A z I ligi ściągnąć Micańskiego, dać im Niedzielana i Cantoro jak będzie za drogi!
i mistrza mamy w kieszeni .. ^^

dobrze, że nie jestes na miejscu Bednarza
Odpowiedz cytując