|
Teraz tak sobie myśle i Bobo Kaczmarek jest związane z Lechią itd. Kto wie czy specjalnie nie "puścił" meczu żeby Lechia miała jakieś tam większe szanse i dlatego go wyrzucili. Wiadomo że to troche naciągane ale coś na rzeczy może być.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|