4fan_player napisał(a):

|
Legia imo na dzień dzisiejszy jest najbliżej mistrzostwa. Niby grają piach ale te punkty zbierają.
|
Za tydzien graja z Lechem ,jak wygraja to na pewno beda liderami.. Jesli chodzi o terminarz to maja zdajsie 4 mecze u siebie i tylko 2 wyjazdy ,wiec maja najlepsza sytuacje ,tymbardziej ze Lech gra wyjazd z nimi , z Polonia W. i chocby Slaskiem na Oporowskiej. My mamy mecze teoretycznie i latwe i trudne .3-cie miejsce dla Nas chyba najbardziej realne ,choc Polonia W tez sie nei poddaje.W sumie wszystko sie moze zdarzyc w pierwszej 4 ce