Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2061
Stary 16.04.2009, 20:52
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Zwierze a co sadzisz o Man City-Hamburger IL 2,5 2 1,8 ?
Sam dosyc mocno mysle o tym,bo na p. uefa jakos nic wymyslic nie moge ;/
Na jutro idzie :

Man City-Hamburger IL 2,5 1,8
Nordverst-Fc Kopenhaga hc +1 1.37

Ako:2,21
Elegancko
P.S
Czy kase z wygranego kuponu sts,moge odebrac tylko w tym punkcie,gdzie go zawarlem ?
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując