El'kabat napisał(a):

Zwierze a co sadzisz o Man City-Hamburger IL 2,5 2 1,8 ?
Sam dosyc mocno mysle o tym,bo na p. uefa jakos nic wymyslic nie moge ;/
Na jutro idzie :
Man City-Hamburger IL 2,5 1,8
Nordverst-Fc Kopenhaga hc +1 1.37
Ako:2,21
|
Elegancko

P.S
Czy kase z wygranego kuponu sts,moge odebrac tylko w tym punkcie,gdzie go zawarlem ?