|
Witam. Mam pytanie. orientuje sie ktos, albo mozecie polecic jakas firme produkucjaca szaliki? Z jakiej firmy korzysta UW wydajac kolejne szaliki? czy wyrob ustala sie tylko poprzez kupno 10-15-20 itd.. szali czy mozna zamowic np 12?
Pozdrawiam Lanx
Bo liczy się tylko WISŁA!!
|