Bobic napisał(a):

Panowie mam problem z Pes06 gram sobie a za jakies 20 minut nagle restartuje mi sie komp o co chodzi
|
zobacz czy ci sie komputer nie przegrzewa, bo ja miałem kiedyś podobnie. np taki program jak speedfan moze byc pomocny. włącz go, pograj chwile w pesa i zobacz jaka tam pokazuje temperature. sprawdz też czy ci sie wszystkie wiatraki w kompie kręcą (mnie sie spierdzielił wiatrak od zasilacza i przez to cała "buda" sie grzała).