Wyświetl pojedynczy post
AOT
Droga jeszcze długa...
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7198
Stary 14.04.2009, 19:16
Bobic napisał(a):Wyświetl post
Panowie mam problem z Pes06 gram sobie a za jakies 20 minut nagle restartuje mi sie komp o co chodzi
zobacz czy ci sie komputer nie przegrzewa, bo ja miałem kiedyś podobnie. np taki program jak speedfan moze byc pomocny. włącz go, pograj chwile w pesa i zobacz jaka tam pokazuje temperature. sprawdz też czy ci sie wszystkie wiatraki w kompie kręcą (mnie sie spierdzielił wiatrak od zasilacza i przez to cała "buda" sie grzała).
Odpowiedz cytując