Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#235
Stary 11.04.2009, 18:11
całkiem niezłe okazje nasi potrafią spartolić. I wychodzi na to, że nie ma co na Pawełka narzekać, na razie adrenaliny nie podniósł, wręcz przeciwnie.

Edytka : ciężko uwierzyć , ale Piast wyrównał.
Oby się to utrzymało i oby Craxa (jaka by ona nie była) dzielnie broniła honoru Krakowa. Bo przecież Kraków najważniejszy
Ostatnio edytowane przez harthausen : 11.04.2009 o godz. 18:15.


Odpowiedz cytując