Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1478
Stary 03.04.2009, 23:06
element napisał(a):Wyświetl post
BROZIO JUŻ TRENUJE
http://www.youtube.com/watch?v=xjAnx...e=channel_page
Ja nadal mam mieszane uczucia ,bez kitu ,jeśli diagnozy które spowodowały że obyło się bez operacji , spowodują to że Brożek przy o wiele bardziej błahej wywrotce, posieka sobie kolano na kawałki, to będzie to coś nie mającego precedensu, przynajmniej u nas.Gdzie nie wyobrażam sobie zbytnio i to pisze bez ironii,żeby w przypadku tak wartościowego zawodnika, taka amatorka miała miejsce, więc chyba powinniśmy się cieszyć...
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując