element napisał(a):

Ja nadal mam mieszane uczucia ,bez kitu ,jeśli diagnozy które spowodowały że obyło się bez operacji , spowodują to że Brożek przy o wiele bardziej błahej wywrotce, posieka sobie kolano na kawałki, to będzie to coś nie mającego precedensu, przynajmniej u nas.Gdzie nie wyobrażam sobie zbytnio i to pisze bez ironii,żeby w przypadku tak wartościowego zawodnika, taka amatorka miała miejsce, więc chyba powinniśmy się cieszyć...