Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6884
Stary 02.04.2009, 19:28
Maciejj napisał(a):Wyświetl post
jaki trzeba wyslac sms w heyah aby miec miesiac smsow
koszt wiem ze jest 5,90
tylko chodzi o tresc smsa

wie ktos
*113*4# i masz za frajer do wszystkich sieci.
the end
Odpowiedz cytując