Aro1234 napisał(a):

No proste, że jesteśmy w gorszej sytuacji od Słowaków... w zasadzie mamy 5 pkt mniej, ale mimo wszystko i tak jesteśmy w nieco lepszym położeniu niż np. Słowenia i Czechy, a zarazem w jednakowym w stosunku do Irlandii Płn. Rzekłbym nawet, że w nieco lepszym niż wspomniani Brytyjczycy, gdyż gramy z nimi na własnej ziemi
|
gramy z nimi w Szczecinie gdzie raczej murawa nie byla modernizowana z tego co pamietam wiec bedzie sprzyjac gosciom i bronieniu 0:0