Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1710
Stary 02.04.2009, 06:44
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
No proste, że jesteśmy w gorszej sytuacji od Słowaków... w zasadzie mamy 5 pkt mniej, ale mimo wszystko i tak jesteśmy w nieco lepszym położeniu niż np. Słowenia i Czechy, a zarazem w jednakowym w stosunku do Irlandii Płn. Rzekłbym nawet, że w nieco lepszym niż wspomniani Brytyjczycy, gdyż gramy z nimi na własnej ziemi
gramy z nimi w Szczecinie gdzie raczej murawa nie byla modernizowana z tego co pamietam wiec bedzie sprzyjac gosciom i bronieniu 0:0
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując