Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1451
Stary 28.03.2009, 21:14
Ciekaw jestem czy dziadzi Leo będzie miał jaja, żeby podać się do dymisji.
Zastanawiam się też kto mógłby go ewentualnie zastąpić. Moim faworytem jest Smuda. Boje się, ze następcą leo moze zostać jednak Engel;/
Odpowiedz cytując