Wyświetl pojedynczy post
Boba_Fett
Junior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1657
Stary 26.03.2009, 15:20
lodecki napisał(a):Wyświetl post
Mysle ze postem Eye mozemy zakonczyc dyskusje. pojawi sie w niej cos nowego ? smiem watpic

dlaczego akurat postem Eye'a?
uważam, że np.post Markusa był bardziej merytoryczny
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Boba_Fett : 26.03.2009 o godz. 15:21.
Odpowiedz cytując