Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Boba_Fett
Junior Member
Od: 07.2003
Offline
#
1657
26.03.2009, 15:20
lodecki
napisał(a):
Mysle ze postem Eye mozemy zakonczyc dyskusje. pojawi sie w niej cos nowego ? smiem watpic
dlaczego akurat postem Eye'a?
uważam, że np.post Markusa był bardziej merytoryczny
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Boba_Fett : 26.03.2009 o godz. 15:21.
Boba_Fett
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Boba_Fett
Znajdź inne posty napisane przez Boba_Fett