Wyświetl pojedynczy post
emsi
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: się bierze woda sodowa i nie tylko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 25.03.2009, 21:01
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Niektóre argumenty są tak kompletnie wyciągnięte z dupy że aż ręce opadają. Zacietrzewienie bije z was na kilometr..
Świetnie powiedziane, ale tyczy się to zarówno jedną jak i drugą stronę, którzy w swych zachwytach są w stanie wybaczyć wszystko. Krótko ręce mi opadają również na obrońców pana Tomasza Frankowskiego, uzurpujących sobie prawo do jedynego słusznego poglądu na sytuację. Podobnie traktuje skrajność z drugiej strony. Świat nie jest czarno biały a wielu chyba w tym temacie o tym zapomina.

Pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez emsi : 25.03.2009 o godz. 21:04.
--Dezaktywacja-- Borys trzymaj się!