Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5024
Stary 21.03.2009, 21:24
helenen napisał(a):Wyświetl post
Remis remisem, ale za to co zrobił Stilić to powinni go za jaja powiesić. Tylko ten http://www.youtube.com/watch?v=TX0fHftVgHU strzał Kikuta może się z nim równać
Smuda chyba pół roku za wcześnie powiedział, że jeśli gwiazdki zdobędą MP to jeszcze przez pół roku będą "walczyć" w Poznaniu...
Odpowiedz cytując