Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
5024
21.03.2009, 21:24
helenen
napisał(a):
Remis remisem, ale za to co zrobił Stilić to powinni go za jaja powiesić. Tylko ten
http://www.youtube.com/watch?v=TX0fHftVgHU
strzał Kikuta może się z nim równać
Smuda chyba pół roku za wcześnie powiedział, że jeśli gwiazdki zdobędą MP to jeszcze przez pół roku będą "walczyć" w Poznaniu...
eye63
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do eye63
Znajdź inne posty napisane przez eye63