<Crasch> napisał(a):

To Brożek, Marcelo i Diaz to miernoty bo grają w Wiśle?
śmiezne rzeczy ludzie wypisują.
ja tu nie pisze że Beto jest dobry(bo to musi udowodnić) tylko te stwierdzenie...
Co do "Njusu" z Marcelo, ja poczekam na oficjalne źródło bo dziwny transfer skoro ma (podobno)klauzule
1 mln dolarów a sprzedają go niby za 2 mln Euro.
|
czytaj człeku ze zrozumieniem i Brożka w to nie mieszaj bo o Polaków mi nie chodziło tylko o obcokrajowców
do naszej beznadziejnej przekupnej ligi trudno ściągnąć kogoś dobrego
stąd te wszystkie Papeckysy, Beta i inne dziwolągi
na palcach jednej ręki można policzyć tych
obcokrajowców którzy wyszli z naszej ligi do dobrej ligi na Zachód lub Wschód, zostali dobrze sprzedani i jeszcze zrobili kariery
Uche, Kriżanac i


ktoś jeszcze? bo nie pamiętam
La tierra giró para acercarnos, giró sobre sí misma y en nosotros,
hasta juntarnos por fin en este sueno, como fue escrito en el Simposio.
Pasaron noches, nieves y solsticios; pasó el tiempo en minutos y milenios.
Una carreta que iba para Nínive llegó a Nebraska. Un gallo cantó lejos del mundo, en la previda a menos mil de nuestros padres. [...]