banasik napisał(a):

Czyli oferty z biletem kupionym rynkowo za 45 zł powinny byc usuwane?
wg mnie nawet mozna przyjąć, że kwota 55 jest odpowiednia - człowiek pojechał po bilet, wydał pieniądze na przejazd, poświęcił czas, a ty DOMAGASZ SIĘ mieć wsyztsko na gotowe za niższą cenę
przyjmijcie jakiś margines ludzie
Bless
|
Ty jesteś tak głupi czy tylko na fazie cieżko ci z myśleniem idzie?