LAB napisał(a):

a forumowi Legionisci jak zawsze na meczu
|
było mi wykupić pakiet ''hity wiosny'' to bym poszedł na mecz. Mam bardziej pilne wydatki, niz przepłacanie za takie ''hity''. Poczytaj o cenach, to wtedy możemy dalej pisać (chyba, że tak jak pisałem wcześniej, będziesz dopłacał mi do biletów).
PS swoją drogą, jaka cena biletu na mecz Wisły zatrzymała by Cię w domu? Pytam z ciekawości