licoo napisał(a):

|
Ktoś się orientuje jaka jest wysokość naszej trybuny D, a jaka trybuny za Bramką Lecha?
|
fgdf z skyscrapercity_com napisał(a):
Trybuna nr I - 34, 70 m - do poziomu barierek korony
Trybuna nr II - 29,90 m – do poziomu balustrady korony
Trybuna nr III - 34, 70 m - do poziomu barierek korony
Trybuna IV - 15,50 –do poziomu barierek korony
|
Tu są wyskokości trybun w Poznaniu
A z tymi kredytami to nie róbcie paniki. BO przynajmniej budejmy coś co ma szanse być wykorzystane a nie jak kiedyś mosty między polami. A chodiz o to żeby nie zaciągać kredytó ponad miarę w perspektywie wyborów i nie przywitać możliwe że nowego prezydenta z długami.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.