wolfy napisał(a):

Dudu?
Daj spokój, tutaj to Skorża się wykazał.
|
Mówisz o tym Dudu co strzelił w debiucie i w sumie w 9 meczach 3 bramki?
Gra w VSC Debrecen (Węgry) i w 6 meczach strzelił im 2 bramki

(nawet w kwalifikacjach UEFA pyknął bramkę). Od Dawidowskiego był lepszy
A Evans Chi-kwai-kwai (most był na rzece Kwai...) - myślę że wyląduje najszybciej we Francji (może w Ligue2) ale coś mi się wydaje że trochę nastrzela..
A tak się spytam bo nie mogę znaleźć.. do kiedy Skorża i Urban mają kontrakty?