Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4923
Stary 18.03.2009, 21:22
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dudu?
Daj spokój, tutaj to Skorża się wykazał.
Mówisz o tym Dudu co strzelił w debiucie i w sumie w 9 meczach 3 bramki?
Gra w VSC Debrecen (Węgry) i w 6 meczach strzelił im 2 bramki (nawet w kwalifikacjach UEFA pyknął bramkę). Od Dawidowskiego był lepszy

A Evans Chi-kwai-kwai (most był na rzece Kwai...) - myślę że wyląduje najszybciej we Francji (może w Ligue2) ale coś mi się wydaje że trochę nastrzela..

A tak się spytam bo nie mogę znaleźć.. do kiedy Skorża i Urban mają kontrakty?
Odpowiedz cytując