Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1927
Stary 18.03.2009, 16:14
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Alez oczywiscie Wojtus masz racje tylko ze we Francji chlopakom 10 letnim przebakuje sie ze zrobia wielka kariere i zarobia wielkie pieniadze. Jak myslisz co mimo wszystko bardziej dziala na wyobraznie mlodego talentu: kariera czy wielkie pieniadze? Odpowiedz jest jasna i prosta, nawet nie zdajesz sobie sprawy jak takie dzieci sa pazerne na pieniadze i zrobia wszytsko by je zdobyc. Moze troche przesadzam i nie do konca to co napisalem oddaje to co chcialem przekazac ale jednak, jednak mam nadzieje ze zrozumiecie co mialem na mysli.
Szczerze, w ogóle się z Tobą nie zgadzam.



p.s. zostawmy tą kwestię, bo zbytnio nie pasuje ona do tematu "Gdybym był Bednarzem...".
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując