koyoot napisał(a):

Alez oczywiscie Wojtus masz racje tylko ze we Francji chlopakom 10 letnim przebakuje sie ze zrobia wielka kariere i zarobia wielkie pieniadze. Jak myslisz co mimo wszystko bardziej dziala na wyobraznie mlodego talentu: kariera czy wielkie pieniadze? Odpowiedz jest jasna i prosta, nawet nie zdajesz sobie sprawy jak takie dzieci sa pazerne na pieniadze i zrobia wszytsko by je zdobyc. Moze troche przesadzam i nie do konca to co napisalem oddaje to co chcialem przekazac ale jednak, jednak mam nadzieje ze zrozumiecie co mialem na mysli .
|
Szczerze, w ogóle się z Tobą nie zgadzam.
p.s. zostawmy tą kwestię, bo zbytnio nie pasuje ona do tematu "Gdybym był Bednarzem...".