el Nuero napisał(a):

Wiesz, szczęściu trzeba pomagać, a Wisła jakoś specjalnie od sezonu 02/03 temu szczęściu ani trochę nie pomogła i tam mecze z Realem czy Barceloną były poza zasięgiem ale już Anderlecht i PAO to już nie były firmy, które były poza zasięgiem Wisły - ale to już schodzimy z tematu i proponuję skończyć.
Z punktu widzenia bogatych: Nie dla psa kiełbasa... i nie zanosi się na to by kiedykolwiek miało to się zmienić.