Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 18.03.2009, 14:56
el Nuero napisał(a):Wyświetl post
...
Wiesz, szczęściu trzeba pomagać, a Wisła jakoś specjalnie od sezonu 02/03 temu szczęściu ani trochę nie pomogła i tam mecze z Realem czy Barceloną były poza zasięgiem ale już Anderlecht i PAO to już nie były firmy, które były poza zasięgiem Wisły - ale to już schodzimy z tematu i proponuję skończyć.

Z punktu widzenia bogatych: Nie dla psa kiełbasa... i nie zanosi się na to by kiedykolwiek miało to się zmienić.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując