darotsok73 napisał(a):

Znakomita większość kibiców nie ma nic do Franka,a wy z uporem lansujecie teze ze to zdrajca , obsypujecie go obelgami, macie w tym jakiś konkretny , logiczny cel NIe? To jest właśnie zwykłe pieniactwo, a normalni kibice zażenowani śmieją się z politowaniem.
|
Dobrze napisane. : )
wolfy napisał(a):

Dudu to była wpadka Skorży - to on nie widział go w składzie. Zamiast tego wolał stawiać na Niedzielana...
Dlatego właśnie nasz trener nie powinien mieć absolutnie nic do powiedzenia w kwestii transferów. Gość nie tyle nawet się nie zna, co ma swoich ulubieńców i jest zakochany w polskich gwiazdeczkach.
|
Dudu byl malo kosztownym kandydatem do odstrzalu.
Niedzielan jest kosztowanym kandydatem do odstrzalu.
Niedzielan przed kontuzja byl co najmniej niezly.
Dudu byl co najwyzej niezly w wystepach w tym pucharze smiechu.
Hipotetycznie sytuacja z lata:
Brozek, Niedziela odzyskuje forme, wraca Cwielong, jest Dudu.
4 napastnikow. Dudu z renegocjonowanym (czytaj wyzszym) kontraktem.
Jeden napastnik musial isc do odstrzalu. Poszedl ten ktorego odstrzelenie kosztowalo najmniej.