Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1464
Stary 18.03.2009, 11:02
darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
Znakomita większość kibiców nie ma nic do Franka,a wy z uporem lansujecie teze ze to zdrajca , obsypujecie go obelgami, macie w tym jakiś konkretny , logiczny cel NIe? To jest właśnie zwykłe pieniactwo, a normalni kibice zażenowani śmieją się z politowaniem.
Dobrze napisane. : )

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dudu to była wpadka Skorży - to on nie widział go w składzie. Zamiast tego wolał stawiać na Niedzielana...
Dlatego właśnie nasz trener nie powinien mieć absolutnie nic do powiedzenia w kwestii transferów. Gość nie tyle nawet się nie zna, co ma swoich ulubieńców i jest zakochany w polskich gwiazdeczkach.
Dudu byl malo kosztownym kandydatem do odstrzalu.
Niedzielan jest kosztowanym kandydatem do odstrzalu.

Niedzielan przed kontuzja byl co najmniej niezly.
Dudu byl co najwyzej niezly w wystepach w tym pucharze smiechu.

Hipotetycznie sytuacja z lata:
Brozek, Niedziela odzyskuje forme, wraca Cwielong, jest Dudu.
4 napastnikow. Dudu z renegocjonowanym (czytaj wyzszym) kontraktem.
Jeden napastnik musial isc do odstrzalu. Poszedl ten ktorego odstrzelenie kosztowalo najmniej.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując