Zygmunt.Król napisał(a):

A nie mylą Ci się dwa "systemu walutowe" - poprawność z przyzwoitością? Jeżeli Szala znowu kogoś uderzy łokciem - niech to odpęka jak najsurowiej, 3 mecze, 5, ile mu wlepią. A jeszcze lepiej nich pokrzywdzony domaga się zadośćuczynienia finansowego - nic tak nie uczy pokory jak "lekcja" finansowa (zresztą w klubach też są kary za takie zachowania - i to z automatu). Ale życzenie komuś aby sobie zrobił krzywdę jest żałosne, by nie powiedzieć bómánta...
PS.
"I pamiętaj Panie Boże żebyś spuścił na Karguli (L) wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas Pawlaków (W) sąsiadów Kargulowych nie doświadczaj. Bo my swojej miedzy pilnujem".
|
Systemy walutowe to się mieszają naszym sędziom i dziennikarzom. Szala powinien w co 2 meczu mieć czerwień a ile dostał w sezonie? Bo z Legii, bo z Warszawy?
Wieszczycki (już warszawski łodziak - który stracił korzenie) jak np. Boguski chuchnie przed meczem z Legią na rywala, zrobi aferę na pół Polski żeby go odsunąć od gry, a "komisja" składająca się przypadkowo w 90% z Warszawiaków dopełni reszty... a Szala dalej może po twarzy regularnie z łokcia okładać....

A gdzie Wieszczycki, gdzie tropiciel chamstwa w futbolu? Gdzie ten hipokryta?
Szala jak sam tłumaczył ostatnio w C+ kiedy z obiektywnym dziennikarzem (Rosłoniem.... byłym zawodnikiem Legii i jej kibicem rozmawiał) taki ma temperament i to nie jego wina, a inni piłkarze jak chcą to też mogą z łokcia
