michel napisał(a):

|
Nie widzę żadnej różnicy pomiędzy odejściem Clebera a Frankowskiego, ale dla Was pierwszy jest profesjonalistom a drugi judaszem.....
|
To chyba jestes w takim razie slepy.
Dla Ciebie Cleber mogl byc ikona i legenda Wisly ? Gratuluje
PS. profesjonalist
ą