Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1419
Stary 17.03.2009, 17:44
michel napisał(a):Wyświetl post
Nie widzę żadnej różnicy pomiędzy odejściem Clebera a Frankowskiego, ale dla Was pierwszy jest profesjonalistom a drugi judaszem.....
To chyba jestes w takim razie slepy.

Dla Ciebie Cleber mogl byc ikona i legenda Wisly ? Gratuluje

PS. profesjonalistą
Ostatnio edytowane przez mic : 17.03.2009 o godz. 17:49.
Odpowiedz cytując