|
Prośba do osób, które mają wpływ na to gdzie znajduje się kamerka z podglądem na budowę. Może dałoby się ją zamontować gdzieś na skraju sektora "E" lub "D". Dzisiejsze zdjęcia z Oficjalnej świadczą o tym, że naprawde byłoby wszystko świetnie widać.
pozdrawiam
BARCA I WISŁA!! DWIE KRÓLOWE!!!
|