Wyświetl pojedynczy post
Lizak
Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: oś.Złocień

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1829
Stary 17.03.2009, 13:13
Prośba do osób, które mają wpływ na to gdzie znajduje się kamerka z podglądem na budowę. Może dałoby się ją zamontować gdzieś na skraju sektora "E" lub "D". Dzisiejsze zdjęcia z Oficjalnej świadczą o tym, że naprawde byłoby wszystko świetnie widać.
pozdrawiam
BARCA I WISŁA!! DWIE KRÓLOWE!!!
Odpowiedz cytując