Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 17.03.2009, 00:44
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Niestety, tylko 50% przypisywanych mi banów należy do mnie..
kurcze fajnie by było, gdyby w niektórych przypadkach po prostu dany mod się podpisał i oczywiście nie chodzi mi tu o jakiś spamerów co się dzień wcześniej zarejestrowali bądź takich 'oryginałów', gdzie nawet powodu się Wam nie chce pewnie pisać.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując