wolfy napisał(a):

|
Niestety, tylko 50% przypisywanych mi banów należy do mnie..
|
kurcze fajnie by było, gdyby w niektórych przypadkach po prostu dany mod się podpisał i oczywiście nie chodzi mi tu o jakiś spamerów co się dzień wcześniej zarejestrowali bądź takich 'oryginałów', gdzie nawet powodu się Wam nie chce pewnie pisać.