FraMat napisał(a):

|
mnie to smieszy jak w czasie transmisji z Bełchatowa komentatorzy z canal+ rzucili haslo, że Beto to tylko zastawiać się umie i ..... na forum stało się to obowiązującą prawdą.
|
Bo tak to juz jest, to tylko jeden przyklad. Byla tez forumowa nagonka na Kazimierskiego, bo uznano ze to jego wina ze Pawelek lubi puscic babola. A artykul pojawil sie na ... weszlo. Wczesniej (pare sezonow temu) w prasie zjechano Zienczuka - na forum znowu wrzalo bo "Zienczuk to, Zienczuk tamto"
Niedawno w prawie pojawilo sie ze Skorza nie potrafi motywowac zawodnikow. Od razu czesc osob zaczelo pisac na forum, pomimo ze pol sezonu wczesniej wszyscy piali z zachwytu jak to Skorza zmotywowal zespol i zdobyl MP
Nic nowego.
Co do meczu, kluczowy bedzie poczatek spotkania (jak zwykle). Jak stracimy pierwsi bramke to bedziemy w glebokiej dupie. Icki wejda cala 11 w pole karne, a my bedziemy bic glowa w mur.
Sklad wyjsciowy taki jak z GKSem, tyle ze za Brozka - Beto.
Licze na jakies 3-0.
Albo 1-0 bo samoboju Cabaja w 93min