Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 16.03.2009, 20:59
FraMat napisał(a):Wyświetl post
mnie to smieszy jak w czasie transmisji z Bełchatowa komentatorzy z canal+ rzucili haslo, że Beto to tylko zastawiać się umie i ..... na forum stało się to obowiązującą prawdą.
Bo tak to juz jest, to tylko jeden przyklad. Byla tez forumowa nagonka na Kazimierskiego, bo uznano ze to jego wina ze Pawelek lubi puscic babola. A artykul pojawil sie na ... weszlo. Wczesniej (pare sezonow temu) w prasie zjechano Zienczuka - na forum znowu wrzalo bo "Zienczuk to, Zienczuk tamto"

Niedawno w prawie pojawilo sie ze Skorza nie potrafi motywowac zawodnikow. Od razu czesc osob zaczelo pisac na forum, pomimo ze pol sezonu wczesniej wszyscy piali z zachwytu jak to Skorza zmotywowal zespol i zdobyl MP
Nic nowego.

Co do meczu, kluczowy bedzie poczatek spotkania (jak zwykle). Jak stracimy pierwsi bramke to bedziemy w glebokiej dupie. Icki wejda cala 11 w pole karne, a my bedziemy bic glowa w mur.
Sklad wyjsciowy taki jak z GKSem, tyle ze za Brozka - Beto.
Licze na jakies 3-0.

Albo 1-0 bo samoboju Cabaja w 93min
Ostatnio edytowane przez mic : 16.03.2009 o godz. 21:11.
Odpowiedz cytując