|
"Łukasz Garguła, pomocnik PGE GKS Bełchatów i reprezentacji Polski, w sobotę przeszedł operacje kolana w słynnej klinice doktora Volkera Fassa we Freiburgu - pisze "Przegląd Sportowy".
Podobno uraz tego zawodnika nie jest poważny jak pierwotnie sądzono.
- Lekarze ostatecznie stwierdzili, że mam zerwane więzadła tylne, ale z przednimi nie ma takiego problemu - powiedział Garguła.
Rekonwalescencja zatem powinna potrwać krócej, ale i tak chyba powrót tego zawodnika na boisko jeszcze w tym sezonie jest wykluczony."
Chociaż tyle...
|