Wyświetl pojedynczy post
Ricken
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: A-ów >D3<

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4783
Stary 14.03.2009, 22:51
http://sport.onet.pl/0,1248675,19342...wiadomosc.html
Cytat:
trener Polonii Marek Motyka: "W najczarniejszych snach nie przewidywałem takiego scenariusza. Wierzyłem w zespół i w to, że odbudujemy się po porażce we Wrocławiu. Kibice chcą głowy i to prawdopodobnie będzie moja głowa. Ponoszę odpowiedzialność za przygotowanie zespołu i oddaję się do dyspozycji zarządu klubu. Ruch był dziś zdecydowanie lepszy i wygrał zasłużenie, a naszych kibiców za to spotkanie przepraszam".
ot
RecordAble napisał(a):Wyświetl post
Mnie najbardziej rozśmiesza jak śpiewają np. Hej pasy gol-to śpiewa kilkaset osób i to jeszcze na pół gwizdka. A jak zaczynają śpiewać WTSK to włącza się cały stadion i ,,śpiewa" z całej siły
Mecz oglądałem na SopCast i bardziej mi utkwił moment w którym ich gniazdowy poprawiał ich: nie, nie tak!!! lalala.
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Ich doping brzmi jak wesele w wiejskiej tańcbudzie.
jakbym to ja miał ująć to przychyliłbym sie do jakiejś wiejskiej składanki przebojów...
a ten ich bęben to już żenada.podkreśla wiejskie klimaty.
Odpowiedz cytując