http://sport.onet.pl/0,1248675,19342...wiadomosc.html
Cytat:
|
trener Polonii Marek Motyka: "W najczarniejszych snach nie przewidywałem takiego scenariusza. Wierzyłem w zespół i w to, że odbudujemy się po porażce we Wrocławiu. Kibice chcą głowy i to prawdopodobnie będzie moja głowa. Ponoszę odpowiedzialność za przygotowanie zespołu i oddaję się do dyspozycji zarządu klubu. Ruch był dziś zdecydowanie lepszy i wygrał zasłużenie, a naszych kibiców za to spotkanie przepraszam".
|
ot
RecordAble napisał(a):

Mnie najbardziej rozśmiesza jak śpiewają np. Hej pasy gol-to śpiewa kilkaset osób i to jeszcze na pół gwizdka. A jak zaczynają śpiewać WTSK to włącza się cały stadion i ,,śpiewa" z całej siły
|
Mecz oglądałem na SopCast i bardziej mi utkwił moment w którym ich gniazdowy poprawiał ich: nie, nie tak!!! lalala.
Krissu napisał(a):

|
Ich doping brzmi jak wesele w wiejskiej tańcbudzie.
|
jakbym to ja miał ująć to przychyliłbym sie do jakiejś wiejskiej składanki przebojów...
a ten ich bęben to już żenada.podkreśla wiejskie klimaty.