Temat
:
[20. kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków 14.03.2009 - sobota, godz. 18:15
Wyświetl pojedynczy post
SuperTSW
Junior Member
Od: 03.2009
Offline
#
174
14.03.2009, 20:13
spartan
napisał(a):
O tym meczu mówisz ?
To tak jakby powiedzieć, po co ty piszesz jak ty ortografii nie znasz?
A ty o czym mówisz ? O dreptajacych pilkarzach Wisly atakujacych slaniajacych sie na nogach pilkarzy GKS ?
SuperTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SuperTSW
Znajdź inne posty napisane przez SuperTSW