Wyświetl pojedynczy post
SuperTSW
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 14.03.2009, 20:13
spartan napisał(a):Wyświetl post
O tym meczu mówisz ?
To tak jakby powiedzieć, po co ty piszesz jak ty ortografii nie znasz?
A ty o czym mówisz ? O dreptajacych pilkarzach Wisly atakujacych slaniajacych sie na nogach pilkarzy GKS ?
Odpowiedz cytując