Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1360
Stary 14.03.2009, 16:34
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
napsatnikom może nie, ale Łobo czy Małeckiego jak najbardziej. W końcu grywał także na skrzydłach.
To był porządny zawodnik, który przydał by sie Wiśle, ale stało sie co sie stało i przestałby już sie naprzykszać i odszedł z własnej prośby... bo prwda jest taka że dostaje kase za NIC
Jak miał jeszcze coś z piłkarza, to prezentował styl "głowa do dołu i kiwam się ze wszystkimi'.
..
Odpowiedz cytując