Wyświetl pojedynczy post
Domas
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 14.03.2009, 00:40
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357...k_od_raju.html

Cytat:
Comarch Cracovia jest o krok od obronienia mistrzostwa Polski! W najmniej emocjonującym meczu finałów krakowianie pewnie pokonali GKS Tychy i w poniedziałek we własnej hali mogą przypieczętować sukces. Brązowy medal zdobył Wojas/Podhale
GKS Tychy - Comarch Cracovia 1:3

Tercje: 0:1, 1:2, 0:0

Bramki: 0:1 Bondarevs (10. Słaboń), 1:1 Bacul (31. Gonera), 2:1 Verczik (36.), 3:1 L. Laszkiewicz (40. Słaboń)

GKS Tychy: Sobecki - Gonera, Jakesz, Bacul, Parzyszek, Paciga - Mejka, Majkowski, Proszkiewicz, Garbocz, Sarnik - Kotlorz, Śmiełowski, Bakrlik, Bagiński, Woźnica - Prochazka, Banachewicz, Jakubik, Krzak, Wołkowicz.

Cracovia: Radziszewski - Csorich, Bondarevs - L. Laszkiewicz, Słaboń, D. Laszkiewicz - Szkorvanek, Dudasz, Verczik, Mihalik, Witowski - Noworyta, Dulęba, Piotrowski, Kowalówka, Radwański - Kłys, Wajda, Cieślicki, Pasiut, Rutkowski.

Stan rywalizacji: 1:3 (do czterech zwycięstw)
Odpowiedz cytując