Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 14.03.2009, 00:27
Robek napisał(a):Wyświetl post
nie wiem jak bedzie ale dzis w programie Liga gra pisali że Wisła bedzie osłabiona ( pisali bo szło to na pasku na dole ekranu) bo nie zagra





Tomasz Dawidowski!!!!!!!!!!!!!


Nie no bez jaj ,co my zrobimy,moze wogóle odpusćmy ten wyjazd,bez tak ważnego ogniwa to my nie mamy czego szukac w Belchatowie



A dzis zrobila sie ciekawa sytuacja Polonia i Legia poprzegrywały,nic tylko ograc ten GKS ,w koncu z ich kondycja fizyczna i psychiczna nie najlepiej wiec jest szansa na zwyciestwo.

Rownamy sie z z Legia,potem Heniek pyknie Amike w niedziele i zabawa znacznie sie na nowo
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując