Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Slayer666
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
4680
13.03.2009, 19:28
rafalek
napisał(a):
2:0!
No to nam Polonia polegnie
Chyba ubywa konkurent do mistrzostwa...
Jeden ubył, drugi przybył
Za wczasu zapytam: poda ktoś linka, gdzie będzie leciała Legia? Z góry dzięki.
Slayer666
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Slayer666
Znajdź inne posty napisane przez Slayer666