Z tym mistrzostwem to spokojnie. Pozostalo 11 meczy a teraz mamy niezly maraton. Belchatow Craxa Lech. Długa i kręta droga przed nami, ale mam nadzieje, że z ostatecznym sukcesem.
Co do samego meczu w Bełchatowie, to chciałbym widzieć Wisłę tak walczącą jak w meczu z Polonią, a może i jeszcze bardziej. Liczę na 3 punkty jak wszyscy tutaj zgromadzeni i myślę, że się nie zawiedziemy.