Wyświetl pojedynczy post
Waldus88
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 12.03.2009, 11:21
KamAr napisał(a):Wyświetl post
Jakoś o ten mecz jestem dziwnie spokojny. Wydaje mi się, że po pierwszych niepowodzeniach, teraz jest forma zwyżkowa Zwycięstwo z bardzo silną Polonią daje duże szanse na mistrzostwo
Z tym mistrzostwem to spokojnie. Pozostalo 11 meczy a teraz mamy niezly maraton. Belchatow Craxa Lech. Długa i kręta droga przed nami, ale mam nadzieje, że z ostatecznym sukcesem.


Co do samego meczu w Bełchatowie, to chciałbym widzieć Wisłę tak walczącą jak w meczu z Polonią, a może i jeszcze bardziej. Liczę na 3 punkty jak wszyscy tutaj zgromadzeni i myślę, że się nie zawiedziemy.
Odpowiedz cytując