Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1340
Stary 11.03.2009, 11:58
co do Łobo to może sie jeszcze nie zaaklimatyzował w Wiśle ? Jest przy Reymonta od roku.Żuraw jak pamietam dopiero tak po 2 latach zaskoczył .Oby tak samo było z Wojtkiem Ł.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 11.03.2009 o godz. 12:01.
Odpowiedz cytując