|
Marszałek piszesz takie bzdety że aż żal czytać
Ja zapamiętałem Łobo jako przebojowego skrzydłowego z Zagłębia Lubin który owszem może nie byl piłkarskim wirtuozem ale na pewno prezentował solidny ligowy poziom.
Pamietasz jak po ściągnięciu go pod Wawel kibice wiślaccy szczali w gacie? Gratulowali Bednarzowi transferu? Potem faktycznie coś się zacięło i owszem ten piłkarz jest cieniem samego siebie i popadł w mimoze (tu sie zgodze) ale według mnie jest on za surowo oceniany przez wiślacką brać. Spójrzmy na Jirsaka, gość kosztował 700 tysięcy euro (tak podają gazety, dla porównania Łobo 400 tysięcy euro) i jakie osiągnięcia w barwach Wisły mają oboje zawodnicy? Odpowiem za Ciebie mizerne. A jak zachowują się kibice w porównaniu do Jirsaka a jak do łobo po słabszym meczu? Nie widzisz różnicy?
Dajmy szanse Łobo a wierze w to że jeszcze pokaże na co go stać.
pOOZDRO DLA KUMATYCH
|