Kurt napisał(a):

|
I tak i nie. Z jednej strony nie musieliby w ogóle robić wzorów. Biała Gwiazda na trybunie fanatycznej, a na reszcie stadionu normalne czerwone krzesełka, ja bym się nie obraził. Ewentualnie napis Wisła. Inną sprawą jest że jak już robią ten konkurs to nagrody to jakaś kpina. Chyba jak był konkurs na koncepcje stadionu Wisły na polskiestadiony.pl czy innej stronie, (na prywatnej stronie) dla zwycięzcy były przewidziane 3000 zł. Z czym do ludzi. Kpiną jest bilet na pojedeńczy mecz. Mogliby się postarać chociaż o karnet na mecze Wisły na jesień. Aż taka bida żę łaskawie dają jeden bilet... i zestaw Kraków GO, który przez cały okres gry Wisły w Eurolidze i PLKK można było wygrać, dzięki wrzuceniu piłki za 3 do kosza... i nie był to zestaw wybitnie atrakcyjny. Nawet potraktowałbym go jako zbędny balast do domu. Jednym słowem marketing w wydaniu naszych działaczy czy to klubowych czy miejskich...
|
1. Nie podoba się regulamin i nagrody - nie startuj - nikt nie każe.
2. Chcesz zorganizować konkurs i dać 3.000zł nagrodę - nikt Ci nie broni.
3. W konkursie chodzi raczej o zabawę i koncepcję, jakiś ciekawy pomysł - który może posłużyć później, przy wyborze krzesełek na trybunę. Nie ma tu mowy o zamówieniu żadnego profesjonalnego projektu graficznego. TO MA BYĆ ZABAWA, szczególnie liczę na młodszych kibiców.
4. Jakby chciano napisać WISŁA KRAKÓW to by nie ogłaszano konkursu. Choć i tak nie wiadomo, czy tak się nie skończy.
5. andalemono - jakby chciano zlecić to firmie to by zlecono - szacunek to kibiców? A jaki ty masz szacunek do kogokolwiek pisząc "zrobić z nich kretynów w mediach"? Szacunkeim do kibiców jest to właśnie, że ogłoszono konkurs, gdzie każdy kibic, czy ma 4 lata i zrobi projekt w paincie, czy ma 55 lat i jest grafikiem, może wystartować. To ma być zabawa - a przy okazji będą nagrody - wydaje mi się, że dość atrakcyjne.
6. Szczerze powiem, jak czytam to forum (wiem wiem...nie chcę czytac to nie muszę) to mi się niedobrze robi...parę osób i to mocno związanych z Wisłą zapierdala żeby ten stadion jakoś wyglądał a jedyne co się słyszy to to, że wszystko jest spieprzone, że nikt nic nie robi, że nikomu się nic nie chce, że 'urzędasy' leżą i mają wszystko gdzieś - nie wiecie, to się nie wypowiadajcie.
Pozdrawiam,