|
No to nie zapowiada się ciekawie... już piszą, że kałuże się pojawiają, chociaż do meczu jeszcze sporo czasu.
Co prawda wiadomo, że w ciężkich warunkach będą grały obie drużyny, no ale to nie zwykle ułatwi grę obrońcą Polonii, bo ciężko będzie wykorzystać np. szybkość Brożka, a jeden strzał z daleka albo jakieś zamieszanie w polu karnym może przynieść łatwą bramkę - Polonia sporo bramek w tamtej rundzie zdobyła właśnie wykorzystując takie zamieszania...
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|