Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 07.03.2009, 17:45
No to nie zapowiada się ciekawie... już piszą, że kałuże się pojawiają, chociaż do meczu jeszcze sporo czasu.

Co prawda wiadomo, że w ciężkich warunkach będą grały obie drużyny, no ale to nie zwykle ułatwi grę obrońcą Polonii, bo ciężko będzie wykorzystać np. szybkość Brożka, a jeden strzał z daleka albo jakieś zamieszanie w polu karnym może przynieść łatwą bramkę - Polonia sporo bramek w tamtej rundzie zdobyła właśnie wykorzystując takie zamieszania...
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując