Wiślak1994 napisał(a):

|
Ile zagrał minut Beto a ile Ślusarski ? Wspomnicie jeszcze moje słowa ,że z Beto będziemy mieli duży pożytek..... Jeżeli chłopakowi będzie się chciało ciężko pracować to w przyszłym sezonie może być najlepszym napastnikiem naszej ligi. A może rozbłyśnie już w tym sezonie ? Efekty pracy z zespołem było widać już w meczu z Lechem.... Potencjał ma bardzo duży !
|
Ślusarski to dobry piłkarz, idealny dla Nas, a Beto
może będzie dobrym piłkarzem. To taka różnica. Ślusarski już teraz strzelałby bramki.... (w dodatku był za darmo, a wiadomo że my groszem nie śmierdzimy...)
Oby nie okazało się dzisiaj ze i Polonia też trafiła z transferami Trałki i Mierzejewskiego. Też zresztą za darmo....
