Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4551
Stary 07.03.2009, 11:08
Wiślak1994 napisał(a):Wyświetl post
Ile zagrał minut Beto a ile Ślusarski ? Wspomnicie jeszcze moje słowa ,że z Beto będziemy mieli duży pożytek..... Jeżeli chłopakowi będzie się chciało ciężko pracować to w przyszłym sezonie może być najlepszym napastnikiem naszej ligi. A może rozbłyśnie już w tym sezonie ? Efekty pracy z zespołem było widać już w meczu z Lechem.... Potencjał ma bardzo duży !
Ślusarski to dobry piłkarz, idealny dla Nas, a Beto może będzie dobrym piłkarzem. To taka różnica. Ślusarski już teraz strzelałby bramki.... (w dodatku był za darmo, a wiadomo że my groszem nie śmierdzimy...)

Oby nie okazało się dzisiaj ze i Polonia też trafiła z transferami Trałki i Mierzejewskiego. Też zresztą za darmo....
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując