Czesław napisał(a):

Nie ma czegoś takiego jak jednostronne automatyczne przedłużenie kontraktu. Na takim zrozumieniu przejechaliśmy się na Dolsze (jak się to odmienia? ) i pytanie jest czy potrafimy zrobić Larissie to co Lech nam ;-)
|
a jeden klub brazylijski przejechal sie na Marcelo
