Wyświetl pojedynczy post
maRgrabkarz
Senior Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Puchowe Zbocze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9179
Stary 06.03.2009, 13:45
Czesław napisał(a):Wyświetl post
Nie ma czegoś takiego jak jednostronne automatyczne przedłużenie kontraktu. Na takim zrozumieniu przejechaliśmy się na Dolsze (jak się to odmienia? ) i pytanie jest czy potrafimy zrobić Larissie to co Lech nam ;-)
a jeden klub brazylijski przejechal sie na Marcelo
Odpowiedz cytując