MFA napisał(a):

|
Coś mi tak świta, że była taka plotka, albo pisali w gazecie, że zaraz po meczu w Atenach wpadł do autobusu Sobol i obił Frankowskiego za swoją postawe.
|
a nie Stolarczyk w szatni? Faktem jest ze potem przez kilka dni Frankowski wywiadow udzielał w okularach słonecznych
