|
Frankowski - mnie zastanawia jak to wygladało - negocjacje trwają raczej długo, chyba, że ktoś koniecznie chce odejść ( Frankowski podobno wykupił reszte swojego kontraktu). W rewanżowym meczu z PAO nic nie grał tak samo jak Uche ( był już dogadany z Elche). Dlatego tak się zastanawiam jak to było.
Coś mi tak świta, że była taka plotka, albo pisali w gazecie, że zaraz po meczu w Atenach wpadł do autobusu Sobol i obił Frankowskiego za swoją postawe.
|