Szymek1 napisał(a):

|
Byli już w jakiejś fabryce 2 lata temu z Danem i nie przypominam sobie aby wiele to dało ...
|
Tylko że w fabrykach Telefoniki wszystko jest zautomatyzowane, i czego mają sie nauczyć jak widzą ludzi którzy przyciskają przyciski ?
na Kopalnie do przodka ich.