Wyświetl pojedynczy post
paku
Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#756
Stary 05.03.2009, 12:20
Szymek1 napisał(a):Wyświetl post
Byli już w jakiejś fabryce 2 lata temu z Danem i nie przypominam sobie aby wiele to dało ...
Tylko że w fabrykach Telefoniki wszystko jest zautomatyzowane, i czego mają sie nauczyć jak widzą ludzi którzy przyciskają przyciski ?
na Kopalnie do przodka ich.