Temat
:
Wisła w Pucharze Polski (zbiorczo)
Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
184
04.03.2009, 23:39
Cytat:
co jeszcze?
Zapewne Łobodzińskiemu doping przeszkadzał.
A wiecie co ja zauważyłem że większość naszych kopaczy nie umie celnie podać i piłki przyjąć
http://www.youtube.com/watch?v=xbKbCO7zWlI
To są praktycznie Ci SAMI piłkarze kadra ta sama a gra ?
FajQ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FajQ
Znajdź inne posty napisane przez FajQ